Portre Fotoğraf Nedir ? Portre Fotoğraf Hakkınızda Bilmeniz Gerekenler

Portre Bebek Fotoğrafçısı Derya Güçlü olarak portre fotoğraf çekimlerinde en önemli detay ışık, her kişinin ayrı bir ışığı ve açısı olduğuna inanıyorum. Portre fotoğraflarında çekim açısı, ışıktan sonra en önemli deay işlemesi. Neredeyse fotoğrafın her pixel’i işleniyor. Bu sayede ortaya inanılmaz sinematik etkisiyle portreler çıkıyor. Portre çekimi henüz ülkemizde yeni yeni trend olmaya başladı. Çekimi dilerseniz en sevdiğiniz kıyafetiniz ile yaptırabilirsiniz.

Porte fotoğrafınızı Muğla Ortaca’da bulunan stüdyomuzda yapıyoruz. Biz fotoğraf çekmeyide işlemeyide çok seviyoruz. Fiyatlarımız konusunda içinizin rahat olmasını istiyoruz. İnanılmaz şişirilmiş fiyatlarımızda yok. Fiyatlarımızı birebir görüşerek alabilirsiniz.

Dünya’da oldukça yaygın portre fotoğrafçısı olsada ülkemizde yeni trend oluyor.. Nedir bu fotoğrafları farklı kılan şey? Işık ve işleme tekniklerini tamamen portre fotoğrafçısı kendinin geliştirmiş olması gerekiyor.. Portre fotoğrafın bir vurgusu, manifestosu, bir konusu olmak zorunda.

Etiketler : ,