Hakkımda

Herkese merhabalar. Ben Derya 1987 yılında Muğla'da dünyaya geldim . Süleyman Demirel üniversitesi turizm ve otel işletmeciliği mezunuyum. Evli iki çocuk annesiyim.Meylin adında kızım Dehan adında oğlum var Üniversiteyi bitirdikten bir süre sonra sağlık sektöründe hizmet verdim.

Daha sonra çocukluk tutkum ve hayalim olan fotoğrafçılığa her geçen gün merak sarmaya başladım. Kızım doğunca eşimin bana hediye ettiği fotoğraf makinesi ile kendimce konseptler hazırlayarak onu çekiyordum. Ve bunu ne kadar çok sevdiğimi fark ettim. Muğla Bebek Fotoğrafçısı olarak, Derya Güçlü photography'i açmaya karar verdim.

Fakat hiç bir zaman oldu, başardım, tamam demedim. Hep daha iyisini başarabilmek ve yapabilmek için sabahlara kadar eğitim videoları izledim. Bu süreçte eşim teknik ve dijital kısımda bana hep katkı sağladı ve desteğini hiç esirgemedi. Bu karar doğrultusunda daha iyi işler başarabilmek için 2018 Eylül ayinda köyceğiz'e komşusu olan ortaca bebek stüdyosu stüdyomuzu hizmete açtık.

Sizlere muğla bebek fotoğrafçısı olarak hizmet verirken hep şunu düşünüyorum, çocuklarınıza bırakacağınız en güzel miraslardan biri olacak bu güzel fotoğraflar.Siz değerli ailelerimizin en özel günlerinde yanında olup mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek, bizler içinde hep bir mutluluk olacaktır.